Termostatlı Yüksek Verimli Endüstriyel Fan Isıtıcı Paslanmaz Çelik

Temel bilgi
Menşe yeri: Shandong, ÇİN
Marka adı: Aaoxin
Sertifika: CE,ISO9001,SGS,CCC
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: usd50-150usd/piece negotiable
Ambalaj bilgileri: karton ve kontrplak durumda
Teslim süresi: 5-7gün
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 5000pieces / ay
Ürün adı: Fan Isıtıcı Kurulum: Taşınabilir, Solo, Yerden, Tavan
fonksiyon: Aşırı Isınma Koruması, Ayarlanabilir Termostat Isıtma elemanı: Paslanmaz çelik
renk: Beyaz Malzeme: ABS, ABS + PP + Elektronik bileşen
güç: 1000W / 1500W, 250-300W tip: Isı ile çalışan soba fanı
Voltaj: 220-240 Güç kaynağı: Elektrik
Garanti: 3 yıl özellik: Yüksek Verimlilik, Hava sıcaklığı kontrol edilebilir
Uygulama: Ofis, ısıtma, açık / Hediyeler
Vurgulamak:

industrial workshop heater

,

industrial air heater blower

Termostatlı Özelleştirilmiş Popüler Yüksek Verimli Fan Isıtıcı

 

 

ad

 

 

Fan Isıtıcı

 

 

Durum

 

Yeni

 

 

  Soğutucu

 

Su

 

Montaj

 

Tavan montalama

 

Kapasite

 

340-2380m3 / H

 

Fan Isıtıcı Serisi Giriş

 

Ünitemiz tarafından tasarlanan ve üretilen ısıtıcı, endüstriyel ve madencilik işletmelerinin ve büyük kamu binalarının üretim atölyesinde yaygın olarak kullanılan yaygın olarak kullanılan ayrı ısıtma ve havalandırma ekipmanlarından biridir.
The heating fan is used in the heating system with steam engine and hot water as the heating medium, it can make the indoor air heating rapidly, NC, GS, S heating fan is very suitable for the public buildings of the factory with intermittent heating and ventilation.S type fan heater can use cold and hot water to make indoor air cooling and heating. Isıtma fanı, ısıtma motoru olarak buhar motoru ve sıcak su ile ısıtma sisteminde kullanılır, iç mekan hava ısıtmasını hızla yapabilir, NC, GS, S ısıtma fanı, aralıklı ısıtma ile fabrikanın kamu binaları için çok uygundur ve S tipi fan ısıtıcı, iç hava soğutma ve ısıtma yapmak için soğuk ve sıcak su kullanabilir. NBL centrifugal heater fan is used for concentration conveying a large number of warm air dedicated fan. NBL santrifüj ısıtıcı fan, çok sayıda sıcak hava adanmış fanın konsantrasyonunu iletmek için kullanılır.

 

Çalışma prensibi


Fan ısıtıcısının çalışma prensibi yapay sistem tarafından ısı sağlamaktır, hava ısıtıcısı ısıyı dağıtır ve daha sonra hava fan tarafından gönderilir, böylece iç hava ayarlanabilir. Hava ısıtıcı spiral kanatçıktan oluşur ısı dağılımı egzoz borusu, 0.75 mm et kalınlığına sahip 1/2 "su ortam borusu üzerine 0.5 × 16mm çelik bant ile sarılır, dilim aralığı 5mm'dir ve daha sonra galvanizli ısıtılır.
S tipi ısıtıcı, alüminyum soğuk haddelenmiş spiral kanatlı boruyu benimser ve sıra borusunun kanatlı ve sıcak-orta akış borusu ayrılmaz yapılardır.

 

Yapısal özellikler
 

The air heater is mainly composed of an air heater and a fan. Hava ısıtıcısı esas olarak bir hava ısıtıcısı ve bir fandan oluşur. The air heater is processed by advanced technology. Hava ısıtıcı ileri teknoloji ile işlenir. The heat dissipation fins are compact, firm and stable in contact with the heat dissipation tubes. Isı yayma kanatçıkları kompakt, sağlam ve ısı yayma tüpleriyle temas halinde kararlıdır.

 

 

Ambalaj ve Nakliye

 

 

Ambalaj: Karton ve Kat-tahta sandık

 

Deniz yoluyla sevkiyat: Tianjin

 

Termostatlı Yüksek Verimli Endüstriyel Fan Isıtıcı Paslanmaz Çelik 0

İletişim bilgileri
Chen