Yüksek Verimli Paslanmaz Çelik Havalandırma Izgarası Kapağı ISO Sertifikası

Temel bilgi
Menşe yeri: Shandong, ÇİN
Marka adı: Aoxin
Sertifika: CE,ISO9001,SGS,CCC
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: usd1--usd20 negotiable
Ambalaj bilgileri: karton ve kontrplak durumda
Teslim süresi: 5-7gün
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 5000pieces / ay
ad: havalandırmak Malzeme: Paslanmaz çelik
renk: Özelleştirilmiş özellik: Yeniden kullanılabilir, Minimal İnvaziv, daha az ağrı, Düşük Çalışma Sıcaklığı
kullanım: Hemostaz, KBB Muayenesi / Operasyonu, Tıbbi Cerrahi paketleme: Özel Ambalaj Teklifler, karton Kutu
Kalite: Bir not Logo: Özelleştirilmiş
Vurgulamak:

stainless steel air vent

,

air vent covers

Çin ISO Belgeli Yüksek Kalite Paslanmaz Çelik Havalandırma Üretimi

 

Ürün ayrıntısı

 

 

ad

 

havalandırmak

Uygulama

 

Havalandırma Kare Tavan Difüzörü

fonksiyon

 

Besleme ve Dönüş Havası

Etiket Köşesi

 

Mevcut

Şartname

 

mevcut herhangi bir boyut

Menşei

 

Shandong, Çin
Kalınlık 1.2 mm, 1.0 mm, 0.8 mm

 

 

  DDG DDG C / W OBD
Uygulama Genel Amaçlı İç Izgara Genel Amaçlı Dahili Izgara c / w filtresi
Tavsiye edilen kullanım Tedarik ve Ekstrakt Tedarik ve Ekstrakt
Ortalama boyut Boyun + 60mm Boyun + 60mm
Toplam Derinlik 50mm 95mm
Serbest Bölge % 80 % 80
M2 başına kütle 8.4kg 15.9kg
Standart Çerçeve Difüzör Tipi, 32mm Flanş Difüzör Tipi, 32mm Flanş
Standart Kaplama Stok Fotoğraf - RAL9010, İmalat - Değirmen Alüminyum Stok Fotoğraf - RAL9010, İmalat - Değirmen Alüminyum
Malzeme Ekstrüde Alüminyum Ekstrüde Alüminyum
Çekirdek Türü Sabit / Çıkarılabilir Sabit / Çıkarılabilir
Bıçak Tipi Sabit / Çıkarılabilir Sabit / Çıkarılabilir

 

Açıklama

 

Çift defeksiyon ızgaraları, besleme ve dönüş havası uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır.
Çift saptırma ızgaralarında dikey ön bıçaklar ve yatay arka bıçaklar veya yatay ön bıçaklar ve dikey arka bıçaklar bulunur.
All grilles feature attractively designed extruded aluminum features. Tüm menfezler çekici tasarımlı ekstrüde alüminyum özelliklere sahiptir. The blades are aerodynamically designed to provide optimum air flow and low sound pressure level performance. Kanatlar aerodinamik olarak optimum hava akışı ve düşük ses basıncı seviyesi performansı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

SSS

Q1: kalite sağlamak Misiniz?


A1: Tüm ürünlerimiz ISO ve CCC sertifika ve birimler paketten önce test edilecek ve Kalifiye oranı% 99,9'a kadar.


Q2: teslim tarihi ne kadardır?


A2:15 days after receiving the advance payment. A2: peşin ödeme aldıktan sonra 15 gün. (Custom products excluded) (Özel ürünler hariç)


Q3: garanti ne kadardır?


A3: 1 yıl garanti için ücretsiz hem siding hasar tarafından onaylandıktan sonra kalite nedeni.


Q4: bir üretici veya ticaret şirketi mısınız?


A4: biz fazla üretici ile 22 yıl üretim tecrübesi.


Q5: nasıl sipariş?


A5: bize bir e-posta göndererek bize ulaşın.

 

 

belgeleme

 

 

İleri teknoloji ve üretim ekipmanları ile, firmamız Shandong provience yeni yüksek teknoloji kurumsal olarak verilir ve AAAA sınıf standarizasyon kurumsal, biz de ISO9001-2008 kalite yönetim sistemi belgelendirme geçti, ISO14001-2004 çevre yönetim sistemi belgelendirme, OHSAS 18001 mesleki Avrupa pazarlarına sağlık ve güvenlik yönetim sistemi belgelendirme ve CE sertifikası.

 

 

 

Hakkımızda

 

Dezhou Aoxin Air Conditioning Equipment Co., Ltd. (formerly Shandong Jianhua Air Conditioning Equipment Co., Ltd.), founded in 1997, is located in Tengzhuang Industrial Development Zone, Dezhou City, Shandong Province, both transportation and communication are convenient. 1997 yılında kurulan Dezhou Aoxin Klima Equipment Co, Ltd (eski Shandong Jianhua Klima Equipment Co, Ltd), Tengzhuang Sanayi Geliştirme Bölgesi, Dezhou City, Shandong Eyaleti, hem ulaşım hem de iletişim uygundur. It is a specialized enterprise in the manufacturing of central air conditioning equipment, with strong technical force and production product quality is reliable, service is warm and thoughtful, management concept is novel, mechanism is flexible, adaptability is strong and stands in the industry. Merkezi klima ekipmanları üretiminde uzmanlaşmış bir kuruluştur, güçlü teknik gücü ve üretim ürün kalitesi ile güvenilir, hizmet sıcak ve düşünceli, yönetim kavramı yeni, mekanizması esnek, uyarlanabilirlik güçlü ve sektöründe duruyor.

Son yıllarda, tasarım enstitüleri ve bilimsel araştırma kurumları ile kapsamlı teknik işbirliği yaptık, IS09001 uluslararası kalite sistem belgelendirme geçti, Çin FRP Sanayi Derneği katıldı ve sürekli yurtiçi ve yurtdışında ileri teknoloji ve teknikleri kabul, sürekli güncelleme ürünleri, ölçekli üretim ve kalite.

Şu anda, fabrikamız tasarım, imalat, kurulum, devreye alma, bakım ve diğer tek elden hizmet sağlayabilir ve tam ürün kategorileri ve güçlü kapsamlı destekleme kapasitesi ile merkezi klima profesyonel bir üretim, işletme ve bilimsel araştırma kurumsal kurdu.

Şirketin ürünleri Çin'de yaygın olarak kullanılmaktadır ve Güney Kore, Moğolistan ve Yugoslavya'ya ihraç edilmiştir ve yurtiçinde ve yurtdışında kullanıcılar tarafından iyi karşılanmıştır.

In the increasingly fierce international and domestic competition, Aoxin Air Conditioning is determined to adopt the way of absorbing the world's advanced technology and developing its own high-tech products, and constantly develop high-grade, high-tech content and high added value products. Giderek daha şiddetli olan uluslararası ve yerel rekabette, Aoxin Air Conditioning, dünyanın ileri teknolojisini emme ve kendi yüksek teknoloji ürünlerini geliştirme ve sürekli olarak yüksek kaliteli, yüksek teknoloji içeriği ve yüksek katma değerli ürünler geliştirme yolunu benimsemeye kararlıdır. With advanced equipment, perfect technology and scientific management, Aoxin's central air conditioning series products are based on the domestic market and towards the international market. Gelişmiş donanım, mükemmel teknoloji ve bilimsel yönetim ile Aoxin'in merkezi klima serisi ürünleri iç pazara ve uluslararası pazara dayanmaktadır.

 

Yüksek Verimli Paslanmaz Çelik Havalandırma Izgarası Kapağı ISO Sertifikası 0

 

Ambalaj ve Nakliye

 

Ambalaj: Karton ve Kat-tahta sandık

 

Deniz yoluyla sevkiyat: Tianjin

 

 

Yüksek Verimli Paslanmaz Çelik Havalandırma Izgarası Kapağı ISO Sertifikası 1

 

 

 

İletişim bilgileri
Chen