Kararlı Performans Endüstriyel Soğutma Üniteleri Soğutma Ünitesi Hvac

Temel bilgi
Menşe yeri: Shandong, ÇİN
Marka adı: Aoxin
Sertifika: CE,ISO9001,SGS,CCC
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: usd1000-usd5000 negotiable
Ambalaj bilgileri: karton ve kontrplak durumda
Teslim süresi: 5-7gün
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 50000pieces / yıl
ad: Soğutma soğutucu ünitesi Garanti: 3 yıl
tip: Hava Soğutmalı, Hava soğutmalı / su soğutucu / birim, su soğutmalı soğutucu, Modüler Hava Soğutmalı Voltaj: 3PH ~ 220V / 380 / 415V ~ 50HZ / 60HZ, 380V, 380V / 3P / 50HZ ve diğerleri
Şart: Kazanacağız, NEW100%, Yeni, İYİ, Vidalı kompresör soğutucu Boyut (L * W * H): Modeller
Satış sonrası servis sağlanan: Çevrimiçi destek Sertifika: CE,ISO9001,SGS,CCC
soğutucu: R22, R22 / R404a / R407C / R134a Uygulama: Endüstriyel Soğutma Çözümleri, otel, Kiralayıcı / CNC / Kaynak makinesi / Gıda makinesi, okul
Kompresör: Scroll, Copeland Scroll Kompresör, Hermetik Scroll Kompresör, Copeland ir danfoss evaporatör: Seçim için tüp / kabuk / bobin / plaka / tank eşanjör, yüksek verimli kuru tip kabuk ve tüp eşanjör,
Kompresör tipi: Kaydırma Kapalı, Vidalı Yarı Hermetik, Vida \ Kaydırma \ Piston
Vurgulamak:

portable chiller unit

,

hvac chiller unit

Yüksek Kalite Düşük Fiyat Modüler Hava Soğutmalı Su Soğutucu Ve Isı Pompası

 

 

ad

 

Chiller ünitesi

 

Güç kaynağı

 

Elektriksel


 

Güç Tipi

 

AC

 

Şartname

 

Farklı

 

Menşei

 

Çin

 

Özellikleri
 

Hava kaynaklı ısı pompası aşağıdaki özelliklere sahiptir:
 

(1) the combination of cold and heat sources of air source heat pump system does not need to set up a special refrigerating room and boiler room. (1) hava kaynaklı ısı pompası sisteminin soğuk ve ısı kaynaklarının kombinasyonunun özel bir soğutma odası ve kazan dairesi kurmasına gerek yoktur. The unit can be placed on the roof or the ground at will, which does not occupy the effective usable area of the building. Ünite, binanın etkili kullanılabilir alanını işgal etmeyen çatıya veya irade üzerine yerleştirilebilir. The construction and installation is very simple. İnşaat ve kurulum çok basit.
(2) air source heat pump system has no cooling water system, no cooling water consumption, and no cooling water system power consumption. (2) hava kaynaklı ısı pompası sisteminin soğutma suyu sistemi, soğutma suyu tüketimi ve soğutma suyu sistemi güç tüketimi yoktur. In addition, many cases of legionella infection caused by cooling water pollution have been reported. Ayrıca, soğutma suyu kirliliğinin neden olduğu birçok lejyonella enfeksiyonu vakası bildirilmiştir. From the perspective of safety and health, considering the air source heat pump also has obvious advantages. Güvenlik ve sağlık açısından, hava kaynaklı ısı pompasının dikkate alınması da belirgin avantajlara sahiptir.
(3) hava kaynaklı ısı pompası sistemi, kazan, ilgili kazan yakıt besleme sistemi, toz giderme sistemi ve duman emisyon sistemine ihtiyaç duymadığı için çevreye hiçbir kirlilik olmadan güvenli ve güvenilirdir.
(4) the air source heat pump cold (hot) water unit adopts modular design, and spare unit is not necessary to be set. (4) hava kaynaklı ısı pompası soğuk (sıcak) su ünitesi modüler tasarıma sahiptir ve yedek ünitenin ayarlanması gerekmez. During operation, the computer automatically controls the unit to adjust its running state, so that the output power can adapt to the working environment. Çalışma sırasında bilgisayar, çıkış gücünün çalışma ortamına uyum sağlayabilmesi için çalışma durumunu ayarlamak üzere birimi otomatik olarak kontrol eder.
(5) hava kaynaklı ısı pompasının performansı dış iklim değişikliği ile değişecektir.

 

SSS
Q1: kalite sağlamak Misiniz?
A1: Tüm ürünlerimiz ISO ve CCC sertifika ve birimler paketten önce test edilecek ve Kalifiye oranı% 99,9'a kadar.
Q2: teslim tarihi ne kadardır?
A2:15 days after receiving the advance payment. A2: peşin ödeme aldıktan sonra 15 gün. (Custom products excluded) (Özel ürünler hariç)
Q3: garanti ne kadardır?
A3: 1 yıl garanti için ücretsiz hem siding hasar tarafından onaylandıktan sonra kalite nedeni.
Q4: bir üretici veya ticaret şirketi mısınız?
A4: biz fazla üretici ile 22 yıl üretim tecrübesi.
Q5: nasıl sipariş?
A5: bize bir e-posta göndererek bize ulaşın.


belgeleme


İleri teknoloji ve üretim ekipmanları ile, firmamız Shandong provience yeni yüksek teknoloji kurumsal olarak verilir ve AAAA sınıf standarizasyon kurumsal, biz de ISO9001-2008 kalite yönetim sistemi belgelendirme geçti, ISO14001-2004 çevre yönetim sistemi belgelendirme, OHSAS 18001 mesleki Avrupa pazarlarına sağlık ve güvenlik yönetim sistemi belgelendirme ve CE sertifikası.Hakkımızda
 

Dezhou Aoxin Air Conditioning Equipment Co., Ltd. (formerly Shandong Jianhua Air Conditioning Equipment Co., Ltd.), founded in 1997, is located in Tengzhuang Industrial Development Zone, Dezhou City, Shandong Province, both transportation and communication are convenient. 1997 yılında kurulan Dezhou Aoxin Klima Equipment Co, Ltd (eski Shandong Jianhua Klima Equipment Co, Ltd), Tengzhuang Sanayi Geliştirme Bölgesi, Dezhou City, Shandong Eyaleti, hem ulaşım hem de iletişim uygundur. It is a specialized enterprise in the manufacturing of central air conditioning equipment, with strong technical force and production product quality is reliable, service is warm and thoughtful, management concept is novel, mechanism is flexible, adaptability is strong and stands in the industry. Merkezi klima ekipmanları üretiminde uzmanlaşmış bir kuruluştur, güçlü teknik gücü ve üretim ürün kalitesi ile güvenilir, hizmet sıcak ve düşünceli, yönetim kavramı yeni, mekanizması esnek, uyarlanabilirlik güçlü ve sektöründe duruyor.

Son yıllarda, tasarım enstitüleri ve bilimsel araştırma kurumları ile kapsamlı teknik işbirliği yaptık, IS09001 uluslararası kalite sistem belgelendirme geçti, Çin FRP Sanayi Derneği katıldı ve sürekli yurtiçi ve yurtdışında ileri teknoloji ve teknikleri kabul, sürekli güncelleme ürünleri, ölçekli üretim ve kalite.

Şu anda, fabrikamız tasarım, imalat, kurulum, devreye alma, bakım ve diğer tek elden hizmet sağlayabilir ve tam ürün kategorileri ve güçlü kapsamlı destekleme kapasitesi ile merkezi klima profesyonel bir üretim, işletme ve bilimsel araştırma kurumsal kurdu.

Şirketin ürünleri Çin'de yaygın olarak kullanılmaktadır ve Güney Kore, Moğolistan ve Yugoslavya'ya ihraç edilmiştir ve yurtiçinde ve yurtdışında kullanıcılar tarafından iyi karşılanmıştır.

In the increasingly fierce international and domestic competition, Aoxin Air Conditioning is determined to adopt the way of absorbing the world's advanced technology and developing its own high-tech products, and constantly develop high-grade, high-tech content and high added value products. Giderek daha şiddetli olan uluslararası ve yerel rekabette, Aoxin Air Conditioning, dünyanın ileri teknolojisini emme ve kendi yüksek teknoloji ürünlerini geliştirme ve sürekli olarak yüksek kaliteli, yüksek teknoloji içeriği ve yüksek katma değerli ürünler geliştirme yolunu benimsemeye kararlıdır. With advanced equipment, perfect technology and scientific management, Aoxin's central air conditioning series products are based on the domestic market and towards the international market. Gelişmiş donanım, mükemmel teknoloji ve bilimsel yönetim ile Aoxin'in merkezi klima serisi ürünleri iç pazara ve uluslararası pazara dayanmaktadır.

Kararlı Performans Endüstriyel Soğutma Üniteleri Soğutma Ünitesi Hvac 0

Ambalaj ve Nakliye

Ambalaj: Karton ve Kat-tahta sandık

Deniz yoluyla sevkiyat: Tianjin


Kararlı Performans Endüstriyel Soğutma Üniteleri Soğutma Ünitesi Hvac 1

 

İletişim bilgileri
Chen