Güvenli Galvanizli Çelik Yangına Dayanıklı Damper Duman Damperi Valfi

Temel bilgi
Menşe yeri: Shandong, ÇİN
Marka adı: Aoxin
Sertifika: CE,ISO9001,SGS,CCC
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: usd50-150usd/piece negotiable
Ambalaj bilgileri: karton ve kontrplak durumda
Teslim süresi: 5-7gün
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 5000pieces / ay
ad: Yangın damperi Logo: Özelleştirilmiş
renk: Özelleştirilmiş boyut: Özelleştirilmiş
Malzeme: Alüminyum, paslanmaz çelik veya Galvanizli sac paketleme: karton karton kutu ile ambalaj
Şartname: Standart Boyut 300 * 300 Liman: Tianjin
Vurgulamak:

smoke fire damper

,

fire proof regulating damper

Çin üretimi güvenli galvanizli çelik yangın damperi ve duman damperi valfi

 

 

ad

 

Yangın damperi

 

tespit

 

Vidalar veya klipslerle sabitleme

 

Malzeme

 

Alüminyum, paslanmaz çelik veya Galvanizli sac

 

 

Üretim açıklaması:

 

The valve is the central air conditioning terminal fittings ventilation and air conditioning and air purification of civil building engineering in an industrial plant. Vana, endüstriyel bir tesisteki sivil bina mühendisliğinin merkezi klima terminali bağlantılarının havalandırılması ve havalandırılması ve hava temizleme işlemidir. The wind valve is an interpretation of the valve. Rüzgar valfi, valfin bir yorumudur. There are eight main categories: fireproof valve, smoke exhaust fire damper, smoke exhaust valve, manual air volume control valve, electric air volume control valve, check valve, multi-leaf exhaust port, positive pressure air inlet, etc. Sekiz ana kategori vardır: yanmaz vana, duman egzoz yangın damperi, duman egzoz valfi, manuel hava hacmi kontrol vanası, elektrikli hava hacmi kontrol vanası, çek valf, çok yapraklı egzoz portu, pozitif basınçlı hava girişi, vb.

 

Uygulama :

 

Yangın damperleri, hava akışının tüpünü ayarlamak için kullanılan klima, havalandırma borusu sisteminde yaygın olarak kullanılır, temiz havanın ve dönüş klimasının karıştırılması için de kullanılabilir.

 

 

SSS

Q1: kalite sağlamak Misiniz?


A1: Tüm ürünlerimiz ISO ve CCC sertifika ve birimler paketten önce test edilecek ve Kalifiye oranı% 99,9'a kadar.


Q2: teslim tarihi ne kadardır?


A2:15 days after receiving the advance payment. A2: peşin ödeme aldıktan sonra 15 gün. (Custom products excluded) (Özel ürünler hariç)


Q3: garanti ne kadardır?


A3: 1 yıl garanti için ücretsiz hem siding hasar tarafından onaylandıktan sonra kalite nedeni.


Q4: bir üretici veya ticaret şirketi mısınız?


A4: biz fazla üretici ile 22 yıl üretim tecrübesi.


Q5: nasıl sipariş?


A5: bize bir e-posta göndererek bize ulaşın.

 

 

belgeleme

 

 

İleri teknoloji ve üretim ekipmanları ile, firmamız Shandong provience yeni yüksek teknoloji kurumsal olarak verilir ve AAAA sınıf standarizasyon kurumsal, biz de ISO9001-2008 kalite yönetim sistemi belgelendirme geçti, ISO14001-2004 çevre yönetim sistemi belgelendirme, OHSAS 18001 mesleki Avrupa pazarlarına sağlık ve güvenlik yönetim sistemi belgelendirme ve CE sertifikası.

 

 

 

Hakkımızda

 

Dezhou Aoxin Air Conditioning Equipment Co., Ltd. (formerly Shandong Jianhua Air Conditioning Equipment Co., Ltd.), founded in 1997, is located in Tengzhuang Industrial Development Zone, Dezhou City, Shandong Province, both transportation and communication are convenient. 1997 yılında kurulan Dezhou Aoxin Klima Equipment Co, Ltd (eski Shandong Jianhua Klima Equipment Co, Ltd), Tengzhuang Sanayi Geliştirme Bölgesi, Dezhou City, Shandong Eyaleti, hem ulaşım hem de iletişim uygundur. It is a specialized enterprise in the manufacturing of central air conditioning equipment, with strong technical force and production product quality is reliable, service is warm and thoughtful, management concept is novel, mechanism is flexible, adaptability is strong and stands in the industry. Merkezi klima ekipmanları üretiminde uzmanlaşmış bir kuruluştur, güçlü teknik gücü ve üretim ürün kalitesi ile güvenilir, hizmet sıcak ve düşünceli, yönetim kavramı yeni, mekanizması esnek, uyarlanabilirlik güçlü ve sektöründe duruyor.

Son yıllarda, tasarım enstitüleri ve bilimsel araştırma kurumları ile kapsamlı teknik işbirliği yaptık, IS09001 uluslararası kalite sistem belgelendirme geçti, Çin FRP Sanayi Derneği katıldı ve sürekli yurtiçi ve yurtdışında ileri teknoloji ve teknikleri kabul, sürekli güncelleme ürünleri, ölçekli üretim ve kalite.

Şu anda, fabrikamız tasarım, imalat, kurulum, devreye alma, bakım ve diğer tek elden hizmet sağlayabilir ve tam ürün kategorileri ve güçlü kapsamlı destekleme kapasitesi ile merkezi klima profesyonel bir üretim, işletme ve bilimsel araştırma kurumsal kurdu.

Şirketin ürünleri Çin'de yaygın olarak kullanılmaktadır ve Güney Kore, Moğolistan ve Yugoslavya'ya ihraç edilmiştir ve yurtiçinde ve yurtdışında kullanıcılar tarafından iyi karşılanmıştır.

In the increasingly fierce international and domestic competition, Aoxin Air Conditioning is determined to adopt the way of absorbing the world's advanced technology and developing its own high-tech products, and constantly develop high-grade, high-tech content and high added value products. Giderek daha şiddetli olan uluslararası ve yerel rekabette, Aoxin Air Conditioning, dünyanın ileri teknolojisini emme ve kendi yüksek teknoloji ürünlerini geliştirme ve sürekli olarak yüksek kaliteli, yüksek teknoloji içeriği ve yüksek katma değerli ürünler geliştirme yolunu benimsemeye kararlıdır. With advanced equipment, perfect technology and scientific management, Aoxin's central air conditioning series products are based on the domestic market and towards the international market. Gelişmiş donanım, mükemmel teknoloji ve bilimsel yönetim ile Aoxin'in merkezi klima serisi ürünleri iç pazara ve uluslararası pazara dayanmaktadır.

 

Güvenli Galvanizli Çelik Yangına Dayanıklı Damper Duman Damperi Valfi 0

 

Ambalaj ve Nakliye

 

Ambalaj: Karton ve Kat-tahta sandık

 

Deniz yoluyla sevkiyat: Tianjin

 

 

Güvenli Galvanizli Çelik Yangına Dayanıklı Damper Duman Damperi Valfi 1

 

 

İletişim bilgileri
Chen