Santrifüj Yan Besleme Isıtmalı Hava Perdesi Elektrik Enerji Tasarrufu

Temel bilgi
Menşe yeri: Shandong, ÇİN
Marka adı: Aoxin
Sertifika: CE,ISO9001,SGS,CCC
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: usd50-150usd/piece negotiable
Ambalaj bilgileri: karton ve kontrplak durumda
Teslim süresi: 5-7gün
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 5000pieces / ay
ad: Hava perdesi Şart: Yeni
Çalışma gerilimi: 220v, diğer, 220V / 50Hz Montaj: Tavan Montajı, Kapı / Duvar / Pencere Montajı
Satış sonrası servis sağlanan: Yurtdışı hizmeti verilmiyor Sertifika: CE,ISO9001,SGS,CCC
renk: Beyaz, Müşteri Gereksinimleri fonksiyon: İç mekan havasını ısıtma, Soğutma Havalandırma Nemlendirme Hava Temizleyici
Uygulama: Ticari, alışveriş merkezleri, havaalanları, Restoran, depolar
Vurgulamak:

over door curtain heater

,

electric heated air curtains

ISO Sertifikalı Santrifüj Yan Besleme Elektrik Isıtmalı Hava Perdesi

 

Makine uzunluğu
aa
Toplam motor gücü
W (220V)
Hava hızı
Hanım
Hava hacmi
m3/ h
Toplam motor gücü
W (220V)
Ağırlık
1500 10,15,18,20 5-8 2200 250 33
1200 8,12,14 5-8 1800 220 27
900 6,8,1 5-8 1300 180 24
600 3,5 5-8 900 120 18

 

Ürün ayrıntısı

 

Elektrikle ısıtılan borulu hava perdesi
2.5 metreden daha az yüksekliğin montajı için uygundur, ultra ince bir gövde, tüm metal kabuk, modelin basit ve şık görünümüdür. Dükkanlar, süpermarketler, bekleme odaları ve diğer halka açık yerler için uygundur.

 

Sadece yatay kurulum için uygun ekipman, eğimli veya dikey kurulum için kullanılamaz, bu ürünün ekonomik ve estetik özellikleri genellikle bir mühendislik modeli olarak kullanılır.
 

The shell can be customized stainless steel material, so that the equipment and the specific installation environment more harmonious and unified. Kabuk özelleştirilebilir paslanmaz çelik malzeme, böylece ekipman ve özel kurulum ortamı daha uyumlu ve birleşik. Classification by control function Kontrol fonksiyonu ile sınıflandırma
 

Uzaktan kumanda tipi


The remote control can realize the conversion. Uzaktan kumanda dönüşümü gerçekleştirebilir. of natural wind and hot wind. rüzgar ve sıcak rüzgar.
 

Anahtar anahtarı tipi


The switch on the equipment realizes the conversion of natural wind and hot wind. Ekipmandaki anahtar, doğal rüzgar ve sıcak rüzgarın dönüşümünü gerçekleştirir. If the installation height is high, it is inconvenient to operate directly on the equipment. Kurulum yüksekliği yüksekse, doğrudan ekipman üzerinde çalışmak uygun değildir. When ordering, you can choose to install the switch on the wall. Sipariş verirken, anahtarı duvara monte etmeyi seçebilirsiniz. Fractional heating is an optional function for users to choose when ordering. Kesirli ısıtma, kullanıcıların sipariş verirken seçebilecekleri isteğe bağlı bir işlevdir.
 

Mühendislik makine tipi


The equipment is not equipped with switch and control system. Ekipmanda anahtar ve kontrol sistemi yoktur. The user shall install an electric control box to control the equipment. Kullanıcı, ekipmanı kontrol etmek için bir elektrik kontrol kutusu kurmalıdır.

 

Ürün Açıklaması


Duvar asılı dikey kapı için en çok satan hava perdesi

Hava perdesi, "görünmez bir valf" oluşturmak için yüksek hızlı bir motor üzerinde çalışan bir hava spreyi cihazıdır.
Çapraz akış veya santrifüj bulanıklık.


1. sızıntı:


Yüksek hızlı, güçlü hava akışı üretin, tozun dışarıya girmesini etkili bir şekilde önleyin ve iç kapı ortamını temiz tutun;


2. toz geçirmez:


Hava perdesinin yüksek hızlı hava akışı, hava ve gaz, toksik gaz izole edebilir ve ayrıca mutfak, kantin, Chemicak laboratuvarı, dondurucu vb.


3. Böcek geçirmez:


Hava akışı ve kapı, sivrisinekler, sinekler, güveler vb.Gibi zararlı ve zehirli böcekleri etkili bir şekilde önleyebilen rüzgar perdesi Ulek tarafından şekillendirilir.


4. Enerji tasarrufu:


Hava kapısı havayı dış kapıdan ve iç kapıdan ayırır, bu da enerji tasarrufu sağlayabilir
Klima yelpazesi geniştir.


5. çevre koruma:


Hava perdesi reklam makinemiz klima motorunu optimize eder ve ultra sessiz, düşük gürültüye ve
Big air volume. Büyük hava hacmi. Create a warm, cool summer, fresh and comfortable indoor environment. Sıcak, serin bir yaz, taze ve konforlu bir iç ortam yaratın.

belgeleme

 

 

İleri teknoloji ve üretim ekipmanları ile, firmamız Shandong provience yeni yüksek teknoloji kurumsal olarak verilir ve AAAA sınıf standarizasyon kurumsal, biz de ISO9001-2008 kalite yönetim sistemi belgelendirme geçti, ISO14001-2004 çevre yönetim sistemi belgelendirme, OHSAS 18001 mesleki Avrupa pazarlarına sağlık ve güvenlik yönetim sistemi belgelendirme ve CE sertifikası.

 

SSS

Q1: kalite sağlamak Misiniz?


A1: Tüm ürünlerimiz ISO ve CCC sertifika ve birimler paketten önce test edilecek ve Kalifiye oranı% 99,9'a kadar.


Q2: teslim tarihi ne kadardır?


A2:15 days after receiving the advance payment. A2: peşin ödeme aldıktan sonra 15 gün. (Custom products excluded) (Özel ürünler hariç)


Q3: garanti ne kadardır?


A3: 1 yıl garanti için ücretsiz hem siding hasar tarafından onaylandıktan sonra kalite nedeni.


Q4: bir üretici veya ticaret şirketi mısınız?


A4: biz fazla üretici ile 22 yıl üretim tecrübesi.


Q5: nasıl sipariş?


A5: bize bir e-posta göndererek bize ulaşın.

 

şirket Profili

Dezhou Aoxin Air Conditioning Equipment Co., Ltd. (formerly Shandong Jianhua Air Conditioning Equipment Co., Ltd.), founded in 1997, is located in Tengzhuang Industrial Development Zone, Dezhou City, Shandong Province, both transportation and communication are convenient. 1997 yılında kurulan Dezhou Aoxin Klima Equipment Co, Ltd (eski Shandong Jianhua Klima Equipment Co, Ltd), Tengzhuang Sanayi Geliştirme Bölgesi, Dezhou City, Shandong Eyaleti, hem ulaşım hem de iletişim uygundur. It is a specialized enterprise in the manufacturing of central air conditioning equipment, with strong technical force and production product quality is reliable, service is warm and thoughtful, management concept is novel, mechanism is flexible, adaptability is strong and stands in the industry. Merkezi klima ekipmanları üretiminde uzmanlaşmış bir kuruluştur, güçlü teknik gücü ve üretim ürün kalitesi ile güvenilir, hizmet sıcak ve düşünceli, yönetim kavramı yeni, mekanizması esnek, uyarlanabilirlik güçlü ve sektöründe duruyor.

Son yıllarda, tasarım enstitüleri ve bilimsel araştırma kurumları ile kapsamlı teknik işbirliği yaptık, IS09001 uluslararası kalite sistem belgelendirme geçti, Çin FRP Sanayi Derneği katıldı ve sürekli yurtiçi ve yurtdışında ileri teknoloji ve teknikleri kabul, sürekli güncelleme ürünleri, ölçekli üretim ve kalite.

Santrifüj Yan Besleme Isıtmalı Hava Perdesi Elektrik Enerji Tasarrufu 0

 

 

Ambalaj ve Nakliye

 

 

Ambalaj: Karton ve Kat-tahta sandık

 

Deniz yoluyla sevkiyat: Tianjin

 

 

Santrifüj Yan Besleme Isıtmalı Hava Perdesi Elektrik Enerji Tasarrufu 1

 

 

İletişim bilgileri
Chen