Bizimle iletişim kur
Zhang Peifeng

Telefon numarası : 13953400544

Dikey monteli fan coil ünitesinin montajı

December 17, 2019

Montaj

1. Ünite, ürün ve ilgili yerel yönetmeliklerde uzman kişiler tarafından kurulmalıdır.

2. Nakliye sırasında oluşabilecek beklenmedik koşulları ortadan kaldırmak için, ünite bobin kurulumdan önce sızıntı (1.0mpa) açısından incelenmelidir.

3. Kurulumdan önce, ilk olarak hava borusu, su borusu, tel arabirimi ve ünite sabitleme vidası gibi hazırlık çalışmasının hazır olup olmadığını kontrol edin.

4. Dikey ünite yatay zemine monte edilir; Kaldırma için yatay üniteler, müşterilere sabit, düz rondela, yaylı rondela ve somun ile dişli vidanın 6-8 mm çapında kullanılmasını tavsiye eder, kaldırma noktaları sıkın ve ekipman çalışmasının ağırlığını ve çalışma zamanının titreşimini taşıyacak kadar mukavemete sahip olmalıdır, kaldırma ünitesi su kabının eğiminin 5 ° 'den fazla tahliye olmasını sağlamalı, yoğun su çıkışını desteklemelidir.

5. When the unit is installed, the connection between the water pipe and the unit is suggested to adopt flexible pipe and raw tape seal. 5. Ünite kurulduğunda, su borusu ile ünite arasındaki bağlantının esnek boru ve ham bant contasını benimsemesi önerilir. When the pipe is connected, the force should not be excessive, and the torque should not exceed 205.6NM to avoid torsional crack and leakage. Boru bağlandığında, kuvvet aşırı olmamalı ve burulma çatlağını ve sızıntısını önlemek için tork 205.6NM'yi geçmemelidir.

6. Bobinin kirlenmesini önlemek için ünitenin giriş borusuna su filtresi takılmalıdır; Bobinin ısı transfer verimliliğini sağlamak için ünitenin su girişi yumuşatılmalıdır.

7. Ünitenin giriş ve çıkış su boruları, su akışının düzenlenmesi ve bakımı sırasında su kaynağını kesmek için vanalar ile donatılmalıdır; Borular, yoğuşan suyun sızmasını önlemek için önceden yalıtılmalıdır.